(¯`·._.·[Expecto Hogwarts]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(¯`·._.·[Expecto Hogwarts]·._.·´¯)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Müfettişi

2 posters
YazarMesaj
Hermione Granger
Müdire+Gryffindor Sorumlusu+Uçuş Prof.+Dükkan Sahibi+Z.A.Y
Hermione Granger

Kadın
Rp Partneri : Harry Potter
Mücadelede Tarafı : zay
En Belirgin Özelliği : cesaret

Kişi sayfası
Büyü Güçü:
Hogwarts Müfettişi Left_bar_bleue100/100Hogwarts Müfettişi Empty_bar_bleue  (100/100)

Hogwarts Müfettişi Empty
MesajKonu: Hogwarts Müfettişi   Hogwarts Müfettişi Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 3:58 pm

Bir bakanlık veya profesörden hogwarts üffetişi olmasını istiyorum. bnm ona haber verdiğim tarihte, okullu teftişe gelcek...

Ad:
Soyad:
Örnek Rp:
http://sanalhogwarts.all-up.com
Amy Cathy O'Toole
Kehanet Prof.
Amy Cathy O'Toole

Kadın
Rp Partneri : olsa da olur olmasa da...
Mücadelede Tarafı : tarafsız
En Belirgin Özelliği : Çatlağın teki=D

Hogwarts Müfettişi Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Müfettişi   Hogwarts Müfettişi Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 10:09 pm

Ad:Amy Cathy
Soyad:O'Toole
Örnek Rp:

O gün Amy için garip bir gündü. Kalktığında kendini başka bir yerde bulmuştu.
Kalkıp evin içinde göz gezdirdi. Eski ahşap bir evdi. Amy buraya nasıl gelmiş olabilirdi. Şu yeni cisimlenme büyüsünü öğrendiklerinden beri kendini başka yerlerde buluyordu.Bu seferde böyle bir yere gelmişti.Eski ve tozlu koltuktan kalkıp evin içinde gezinmeye başladı.Yürüdükçe yerdeki tahtalar gıcırdıyordu ve bu Amy’yi tedirgin ediyordu.

Duvarlarda çok garip tablolar vardı.Amy’nin dikkatini şöminenin üstündeki büyük tablo çekmişti.Dev gibi bir adam ve yanında bir kadın.Adam titiz bir şekilde bakıyordu ama kadının yumuşak bakışları vardı.

Amy şömineye yaklaşıp tabloyu incelerken içeri birisinin girdiğini duydu.Hemen bir koltuğun arkasına saklanıp kimin geldiğine baktı.İçeri tablodaki adam ile kadın girmişti.Adam bağırıp çağırıyordu.O kadar boğuk bir sesle bağırıyordu ki Amy adamın dediklerinden hiçbir şey anlamıyordu.

Adam uzun bir süre salonda bir sağa bir sola doğru ilerledi ve sonra homurdanarak merdivenlerden yukarı çıktı.Kadınsa orada kedi gibi sessiz sessiz duruyordu.

Adam yukarı çıktığında Amy kontrolünü kaybedip yere yayılmıştı.Kadın Amy’nin yere yayıldığını gördüğü anda bir adım geriye sıçradı ve sonra Amy’nin yanına gitti.Amy yüzü kızarmış bir şekilde kadına bakıyordu.Kadın elini uzatıp Amy’yi yerden kaldırıp ;

“Neden buradasın?”

diye sordu.Amy’nin sanki dili tutulmuştu,konuşamıyordu.Bir süre durduktan sonra Amy;

“Efendim ben gece uyurken buraya gelmişim.Yeni öğrendiğimiz bir büyü yüzünden kendimi hep bir yerlede buluyorum.”

dedi ve kadının suratına baktı.Kadın yüzünde küçük bir gülümseme ile Amy’yi dinliyordu.

Kadın Amy’nin başını okşuyarak;

“Anlıyorum,benimde başıma gelmişti bir kere bu.Sorunu asamı saklayarak çözmüştüm.”

dedi ve güldü.Amy’de gülerek;

“Bundan sonra bende böyle yapacağım.Başka bir yolu yok.”

dedi ve birden kendini tanıtmadığı hatırladı ve elini uzatarak;

“Ben Amy Cathy O’Toole.Hogwarts Öğrencisiyim.”

dedi ve kadının elini sıktı.Kadında;

“Bende Lily Simpson.”

dedi Amy ayağa kalkıp;

“Sanırım artık gitsem iyi olacak.Arkadaşım çok merak etmiştir.”

diyerek asasını kendine doğrulttu ve kadına el sallayarak;

“Güle güle”

dedi.Kadında;

“Güle güle”

dedikten sonmra Amy büyülü sözcükleri haykırdı ve kendini Hogwarts’ta buldu.Arkadaşı yatakhanede bir sağa bir sola gidip geliyordu.Kız Amy’yi görünce hemen boynuna atlayıp;

“Nerdeydin?Çok merak ettim seni.”

dedi.Amy gülerek başından geçenleri anlattı ve gülüşerek Büyük Salona doğru ilerlemeye başladılar.
http://jesse-fan.turkforumpro.com/

Hogwarts Müfettişi
1 sayfadaki 1 sayfası