(¯`·._.·[Expecto Hogwarts]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(¯`·._.·[Expecto Hogwarts]·._.·´¯)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ölüm Yiyen Alımları

3 posters
YazarMesaj
Hermione Granger
Müdire+Gryffindor Sorumlusu+Uçuş Prof.+Dükkan Sahibi+Z.A.Y
Hermione Granger

Kadın
Rp Partneri : Harry Potter
Mücadelede Tarafı : zay
En Belirgin Özelliği : cesaret

Kişi sayfası
Büyü Güçü:
Ölüm Yiyen Alımları Left_bar_bleue100/100Ölüm Yiyen Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Ölüm Yiyen Alımları Empty
MesajKonu: Ölüm Yiyen Alımları   Ölüm Yiyen Alımları Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 6:34 pm

Ad:

Soyad:

NOT:karanlık lord ve karanlık lady olmak isteyenler yazsınlar.

NOT:Öğreciler ö.y üye olamazlar.Aralarında klup kurabilirler.
http://sanalhogwarts.all-up.com
Siruis Black
Dükkan Sahibi+İksir Prof.+Ölüm Yiyen
Siruis Black

Erkek
Rp Partneri : Eleonora Elicia Charles
Mücadelede Tarafı : ö.y
En Belirgin Özelliği : animagus

MesajKonu: Geri: Ölüm Yiyen Alımları   Ölüm Yiyen Alımları Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 7:19 pm

Siruis Black

mezun:gry

Siruis odsına yorgun bi şekilde geldi.Hemen yatağına uzandı,ama bir sürü işi vardı ne yapıp ne edip bitirmeliydi.Yorgunluğunun geçmesi için Dobby'i çağırdı.Dobby:
_Buyurun,efendim.dedi.
Black:
_Dobby bana acı bir kahve getirirmisin?dedi.
Dobby:
_Peki,efendimdedi ve parmağını şıklatmasıyla yok oldu.Siruis çalışma masasına geçti.Ama her yer çok dağınıktı.Hemen masanın üstünü tolamak için ''derletopladedi ve masanın üzeri tam istediği gibi oldu.O arada kapı çalındı.Black:
_Gel.dedi.
Dobby:
_Efendim,acı kahveniz.dedi.
Black:
_Teşekkür ederim,Dobby.dedi.Dobby bu sözleri duyunca efendisinin yerlere eğilerek saygı duyduğunu ifade etti.Yine parmağını şıklattı ve gözden kayboldu.Siruis kahveden bi yudum alarak işlerini yapmayı başladı.İşlerinin çoğu bitmişti,çok az kalmıştı.Kendi kendine mola verdi.Yanında duran defteri açtı.İçinde bir resim vardı.Bu resim Zümrüdüanka Yoldaşlığınıilk kuran kişilerin resmiydi.Bir kaçı resim çekildikten sonra ölmüştü.En acı ölüm işkence çektirilerek öldürülmek olmalıydı.Mr. ve Mrs. Longbottom işkence çektirilerek ölmüşlerdi.

karanlık lord olmak istiyorum.
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Güçü:
Ölüm Yiyen Alımları Left_bar_bleue100/100Ölüm Yiyen Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ölüm Yiyen Alımları   Ölüm Yiyen Alımları Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 7:34 pm

Rp renksiz,biraz yanlış

Ama bi dahasına iyi yapacağını düşünüyorum alındın.Karanlık lordluğun yarın açıklanacak
Eleonora Elicia Charles
K.S.K.S. Prof.+Dükkan Sahibi+Ö.Y
Eleonora Elicia Charles

Kadın
Rp Partneri : Sirius Black
Mücadelede Tarafı : Death Eaters
En Belirgin Özelliği : Çok cesurdu. Sinsidir. .Ayrıca Güzelliğiyle Ön plandadır.

MesajKonu: Geri: Ölüm Yiyen Alımları   Ölüm Yiyen Alımları Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 7:35 pm

Ad:Eleonora Elicia

Soyad:Charles

Bina:Sltyherin

Örnek rp(en az 15 satır olmazk zorunda):

Karanlıkta Uzanan Yardım Eli

Veronicas elinde kitaplarla hogwarstın karanlık koridorlarında hızlıca koşuyordu..Birden dengesini kaybedip yere düştü..Canı çok yanıyordu..Yerde "lanet olsun canım çok yanıyor" diye sızlanıyordu.

.Yerden kalkmak istiyordu ama kalkamıyordu..Birden tüm meşalelerin söndüğünü gördü..Kendine doğru yaklaşan pelerinli korkunç biri yaklaşıyordu.

.Adam yaklaştı yaklaştı...Veronicas ın kalbi korkudan hızlıca çarpıyordu..Adam Veronicas a doğru elini uzattı..Veronicas şaşkınca adamın yüzünü görme peşindeydi.

.Adamın kapşonlu pelerini yüzünü kapattığı için hiç birşey gözükmüyordu..Veronicas adamın elinde tutarak ayağıya kalktı.

.Adamın yüzüne bakarak "sen kimsin neden ayağıya kalkmama yardım ettin "dedi.Veronicas kendi kendine "bu anı daha önceden yaşamış gibiyim "dedi..

.Veronicas bunları söylerken adam kaybolmuştu..
Veronicas biraz düşündündükten sonra "tabi ya bu rüyama giren adam ,peki ne istiyor ne yapmam gerekiyor "dedi..

İçinden "ya bu adam bana zarar verseydi veya vercek ama ozamn beni ayağıya kaldırmak için yardım etmezdi "dedi..Yerden kitaplarını topladı..Büyük adımlar alarak Profesör Eva nın odasına doğru ilerledi..

Sonunda profesör Evanın çalışma odasına gelmişti..Üstünü başını düzeltttikten sonra kapıyı yavaşça çaldı.

.İçeriden tatlı ir ses "gelebilirsin "dedi..Veronicas yavaşça kapıyı açarak "merhaba profesör eva nasılsınız "dedi..

Profesör eva;İyiyim veronicas sen nasılsın canım "diyerek gülümsedi..Veronicas yavaşça kafasını sallayarak iyi olduğunu belirtti.

Veronicas ;

Profesör Eva sizinle bir şey paylaşmak istiyorum "dedi..profesör gülümseyerek "tabiki canım seni dinliyorum "dedi..

Veronicas sözüne başladı..

"profesör bugün çok ilginç bir şey oldu..Koridorda hızlıca koşuyordum..Ne olduğunu farkedemeden yere düştüm..Yerden kalkmaya çalıştım ama kalkamadım çünkü canım çok yanıyorddu.

.Sonra birden tüm meşaleler söndü.Birisi hariç ..Meşalenin oraya doğru baktım kapşonlu korkunç bir adam .Yüzünü göremedim ..Adam birden elini ban doğru uzattı.

.Bende kalkmak için adamın eline koydum..Yerden kalkmıştım..Sonra adama kim olduğunu ,neden beni ayağıya kaldırdığını sordumm..

Ben bunları söyler söylemez adam birden kayboldu..Daha da ilginç olan ben bu olayı rüyamda görmüştüm " dedi..

Profesör eva veronicas ı şaşkınlıkla dinliyordu..Veronicas a tedirgin gözlerle bakan profesör Eva " tatlım bugün sen çok yorulmuşsun kabuslar görmeye başladın "dedi..Veronicas itiraz edercesine "hayır kabus falan görmedim bunların hepsi gerçek "dedi

..Profesör Eva veronicas ın söylediği herşeye inanıyordu..Çünkü veronicas asla yalan söylemezdi..PROF sadece veronicas ı korkutmamak için öyle söylemişti..

Veronicas profesör ün buna inanmamasına çok sinirlenmişti..Eşyalrını toplayıp Profesör Evanın odasından hızlıca ayrıldı..
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Güçü:

MesajKonu: Geri: Ölüm Yiyen Alımları   Ölüm Yiyen Alımları Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 7:36 pm

güzel ama renksiz,biraz hatalı alındın.

Ölüm Yiyen Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-